חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סקרוטון, רוג
מדריך לתרבות המודרנית‏
רוג`ר סקרוטון
כאשר אנחנו אומרים "תרבות", למה אנחנו מתכוונים? השימושים שעושים במושג הזה הם רבים ומגוונים, ובמקרים רבים אינם מדויקים: בעיתונים משתמשים בו כדי לתאר סוגים שונים של הרגלים קיבוציים; יש המצמצמים אותו ומייחסים אותו לתחום אחד בלבד; ויש גם כאלה שמדברים בגנותו ומדביקים למשתמשים בו גוון של התנשאות.
רוזין, טלי , מה זה בכלל פמיניזם ?‏
מה זה בכלל פמיניזם ?‏
טלי רוזין
מה זה בכלל פמיניזם מספר את הסיפור כולו ומההתחלה : איפה ואיך התחיל הפמיניזם, מי היו גיבורות המאבק ועל מה בדיוק הן נלחמו, מי ניסה לעצור אותן ולמה, ואיפה אנחנו עומדות היום.
יונג, (ג
מה רוצות הנשים?‏
אריקה יונג (ג'ונג)
מה רוצות הנשים ? על שאלה קשה ומסקרנת זו עונה אריקה יונג – המחברת הנודעת של פחד גבהים וספרים רבים אחרים – בכמה מאמרים המציגים נשים שונות, אמיתיות, וגיבורות רומנים מפורסמים
עידן, אשר , מהי אידיאולוגיה ?‏
מהי אידיאולוגיה ?‏
אשר עידן
מהי אידיאולוגיה ? הספר מציג עמדות חדשניות בצידן של עמדות מוכרות, בשאלת טיבה של האידיאולוגיה. בספר יש ניסיון לסינתזה המאפשרת דיון פורה גם בבעיות אקטואליות המנסרות בחלל העולם ובישראל (כגון `כשלון השמאל והקידמה`, `התפוררות הסוציאליזם`).
כתריאל, תמר , מילות מפתח‏
מילות מפתח‏
תמר כתריאל
פרקי הספר עוסקים ביום-יום הישראלי כשדה מחקר אנתרופולוגי. תמר כתריאל בוחנת זווויות אחדות של המובן-מאליו הישראלי, כפי שהו בא לידי מימוש בדפוסי תקשורת ובסמלי מפתח לשוניים שיש להם מעמד מרכזי בתרבות. דגש מיוחד מושם בתהליכי חיברות בעולם הילדים.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ