חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
חשכה - הארץ שלי 1
אלנה פ׳ מלודיה
אלמה בת השבע־עשרה היא מושא החלומות של כל בחור. נראה שהמנהיגה היפהפייה של חבורת הבנות הקשוחה ביותר בתיכון לא מפחדת מכלום. אבל אפילו הביטחון שלה מתערער כשהיא מתעוררת בוקר אחד ומגלה תיאור של רצח אכזרי, כתוב בכתב ידה. היא לא מכירה את הקורבן ולא זוכרת שכתבה את הדברים, אבל שעות ספורות אחר כך מתברר שהרצח אכן התרחש. כשעוד ועוד רציחות מתועדות מופיעות וחברתה הטובה מותקפת באכזריות, אלמה מבינה שהמפתח לתעלומה נמצא אצלה.
חיוך
טלגמייר ריינה
איך יודעים שמגיעים לגיל ההתבגרות? כשיש גשר על השיניים ולב שבור! ככה בדיוק זה מתחיל אצל ריינה, וזה עוד לא הכול. כי בשנה הראשונה שלה בחטיבת הביניים מחכים לה מעריץ מביך, חברות בוגדניות ושתי רעידות אדמה - אחת בעיר שלה, סן פרנסיסקו, ואחת עמוק בתוכה. אבל ריינה לא מתייאשת. מצוידת בהרבה חוש הומור ובחלומות לעתיד היא יוצאת לדרך המפותלת מילדות לבגרות. האם היא תסיים אותה עם חיוך?
נונס, ליג
חברי הצייר‏
קהל נכבד, תקשיבו: אספר לכם את הסיפור של הרוח הזאת. הסיפור הוא קצר כי מדובר על רוח של מישהו זה עתה מת. הוא נהפך לרוח בגלל הסיבה הבאה : הוא טעה בזמן המוות. אף פעם לא חשבתי שזה יכול לקרות. אבל זה קרה.
וייט, אלטון ברוקס , חוות הקסמים
חוות הקסמים
אלטון ברוקס וייט
סיפורו הנוגע ללב של וילבור ראה אור לראשונה ב-1952 והפך לאחד הספרים הנקראים והאהובים בספרי הקלסיקה לילדים. הוא מספר על היופי שטמון ביצורים קטנים כגדולים, על כוחה של חברוּת ועל מחזוריות החיים והמוות שבטבע.
מלינובסקי, שרה , חזיות ומטאטים
חזיות ומטאטאים
שרה מלינובסקי
אם הייתי יכולה להטיל כישוף, הדבר הראשון שהייתי יוצרת הוא סופי שבוע של שבעה ימים! ובית ספר? מה־זה פּאסֶה. נוריד את כל המידע היישר מהאינטרנט למוח. אבל... איפה נפגוש בנים?
123
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ