חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
מסעות אודיסאוס - עטיפה חדשה
רקפת זהר
המלחמה בטרויה תמה ואודיסאוס הגיבור עולה על ספינתו כדי לשוב הביתה. אבל עד מהרה מתברר שלפני מסע ארוך ומסוכן, ובדרכו יהיה עליו להתמודד עם פוסידון אל הים, לגבור-על ענק עם עין אחת, לחמוק ממכשפה יפהפיה ולהינצל מקסמן האפל של בנות הים. האם יצליח לעבור את כל המכשולי ולהגיע לביתו? האם מישהו עוד מחכה לו שם?
מר שועל המהולל
רואלד דאל
תכירו את מר שועל המהולל, שודד התרנגולות הכי ערמומי בעמק. תכירו את בוגי, בוני ובונצי, האכרים הקמצנים שנשבעו לתפוס ולרמוס את השועל הסורר. הצטרפו אל המרדף הכי נועז, הכי מצחיק שידעתם – מרדף במחלות המפתלות שמתחת ללולים. הדחפורים חופרים, השומרים מכונים את רוביהם, ומר שועל? הוא רוקם תחבולות ששוב יפתיעו את כולם.
מרק איקליפטוס
יהונתן גפן
מרק איקליפטוס - זה מה שאוקטבה ורן הכינו בכל ערב לדו, רה ומי, הילדים שלהם, פשוט משום שלא היה להם שום דבר אחר. אבל כל זה השתנה יום אחד כשרון, זמר רחוב טוב לב, קיבל הצעה מפתה ממשורר אלמוני: "אני מבטיח לך", כתב לו המשורר, "שאם תשיר את השירים שלי, לא תתחרט, אתה תהיה מפורסם ועשיר".
משלי פרדריק
ליאו ליאוני
בְּסֵפֶר זֶה מְקֻבָּצִים מֵיטַב סִפּוּרָיו שֶׁל לֵיאוֹ לֵיאוֹנִי, מִגְּדוֹלֵי הַסּוֹפְרִים וְהַמְּאַיְּרִים שֶׁל הַמֵּאָה הָ־20. דָּג הוּא דָּג, פְרֶדְרִיק, בְּגַן הָאַרְנְבוֹנִים, הַבַּיִת הֲכִי גָּדוֹל בָּעוֹלָם וְעוֹד סִפּוּרֵי מוֹפֵת לִילָדִים, שֶׁהָפְכוּ זֶה מִכְּבָר לִקְלָסִיקָה.
ביאליק, חיים נחמן , מאגדות המלך שלמה‏
מאגדות המלך שלמה‏
1234
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ