חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
עיוןפסיכולוגיהב
בסוד הרגשות‏
בן-זאב, אהרון , בסוד הרגשות‏
שם ספר:   בסוד הרגשות‏
שם מחבר:   אהרן בן-זאב
שנת הוצאה:   2001
שפת מקור:   עברית
 
מחיר: 98.00 שח המחיר כולל משלוח בדואר ישראל
לרכישה

 
בסוד הרגשות
הוא ניתוח פילוסופי-פסיכולוגי חודר ומקיף על אופיים של הרגשות הרווחים בחיי יומיום – אך גם מבט רווי הומור על טיב הרגשות העזים המרכיבים את החוויה האנושית, על גוניהם, הקשרים ביניהם ומשמעותם המוסרית. הקוראים מוזמנים למצוא כאן את עצמם, להבין טוב יותר את רגשותיהם שלהם ובמידה לא קטנה לכוונם למען חיים עשירים ונעימים יותר. ניתוח הרגשות מוגש בסגנון קריא וקולח, המשובץ בדוגמאות משעשעות מחיי כל אחד וגם בראיות מחקריות מרתקות.

 

נושאי הספר: אהבה. תשוקה מינית. קנאה. רחמים. שמחה לאיד. חמלה. כעס. שנאה. בוז. הכרת תודה. אושר. שמחה. עצב. תקווה. פחד. גאווה. חרטה. אשמה. מבוכה. גאוותנות. בושה. הספר מיועד לציבור הרחב וגם לאנשי מקצוע.

 

אהרון בן-זאב הוא פרופסור לפילוסופיה ומכהן כרקטור אוניברסיטת חיפה. הוא ממייסדי המרכז הבינתחומי לחקר הרגשות באוניברסיטה, פירסם מחקרים רבים ונחשב לאחד המומחים המובילים בעולם בחקר הרגשות.

 

ספר מקסים ורציני. כל המתעניין ברגשות – ומי לא מתעניין? – ימצא בספר הרבה ללמוד, להרהר ולהתענג.

(פרופ' רונלד דה-סוסה, אוניברסיטת טורונטו)

 

בספר בהיר, מקיף ומרתק זה בן-זאב נותן תשובות מאירות עיניים לשאלות הבסיסיות בחקר הרגשות. יש בו תובנות מעניינות לחוקרי הרגשות וכן לקהל הרחב.

(פרופ' ננסי איטקוף, אוניברסיטת הארווארד)

 

לספר זה יש קסם... מאחר שהוא מבחין בין הרגשות הרבים השולטים בנפשנו. הכול עשויים לשאוב ממנו את העונג החמצמץ-מתוק הנובע מגילוי עצמנו.

(ג'ונתן ריי, לוס אנג'לס טיימס)

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ