חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ניצוץ
קריסטין ברנט
בספרה ניצוץ מספרת קריסטין בארנט, אמו של ג'ייק, איך הגיע בנה לאן שהגיע. הסיפור שלה הוא לא רק סיפור מסע מרתק על אֵם נחושה ובנה יוצא הדופן, אלא גם סיפור על כוחה של התקווה, על הניצוץ הפנימי המצוי בתוך כל ילד, ועל האפשרויות המסחררות הנפתחות לפנינו כאשר אנו מצליחים לשמור על ראש פתוח ולומדים להתחבר אל הפוטנציאל האמיתי הטמון בילדים שלנו.
ויורסט, ג
נישואים בוגרים‏
ג'ודית ויורסט
בנישואים בוגרים הצחוק רב מהחרטה. בנישואים בוגרים לומדים לסלוח ולשכוח. טוב, אולי לא לשכוח. בנישואים בוגרים לא עושים חשבון. לפחות לא בקול רם.
ניסיון
יאיר כספי
במרפאה הפסיכיאטרית של בית חולים שבו עבדתי, מקיימים בכל יום שני הצגת מקרה ומצמידים למטופל אבחנה מתוך מילון האבחנות הפסיכיאטרי. ישנה אבחנה משנית החוזרת ברוב המקרים: 'קווים נרקיסיסטיים', זה מה שאומרים היום על מרבית המטופלים.
בן-זאב, אהרון , נפש‏
נפש‏
אהרן בן-זאב
נפש הוא ניסיון מרתק ונועז לפתור את החידות הללו. המחבר מפריך את ההשקפה הרווחת שהמוח הוא סיבת הנפש, וטוען, בה בעת, כי ההפרדה המקובלת בין הגופני לנפשי היא מיתוס. ספר חובה לכל חובבי הפילוסופיה והפסיכולוגיה.
וולף, משה , נפש הילד‏
נפש הילד‏
משה וולף
מאימתי מתחילים בחינוך? כיצד אפשר לסייע לילד בעיצוב אופיו? כיצד קונה הילד דעת? מהו תהליך התפתחותו המוסרית והרוחנית? וכיצד מתגבשת אישיותו בהשפעת גורמי-החינוך הסובבים אותו? – בשאלות אלה וברבות אחרות דן המחבר, מן הבחינה העיונית והמעשית כאחד, בשפה מובנת לכל.
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ