חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
דרויאנוב, אלתר אשר אברהם אבא , ספר הבדיחה והחידוד א
ספר הבדיחה והחידוד א'-ג‏
אלתרדרויאנוב / אשר אברהם אבא
אין ספק זהו ספר הבדיחות היהודי המושלם ביותר. 3000 בדיחות וסיפורים שנאספו בקפדנות, לא על ידי איש אקדמיה אלא על ידי סופר מחונן, אוהב הומור ומבין גדול באמנות העדינה של הגשת בדיחה. בכל שלושת הכרכים של ספר הבדיחה והחידוד קשה למצוא אפילו מילה מיותרת אחת.
כהן, אדיר , ספר ההומור היהודי הגדול
ספר ההומור היהודי הגדול
פרופ` אדיר כהן
הספר הוא אוצר בלום של אלפי בדיחות יהודיות הערוכות בנושאים בסדר אנציקלופדי, ומקיפות את כל תחומי החיים, החברה, הרגשות, היחסים, האהבות והמין, השנאות והמלחמות, המדינה והפוליטיקה, הסטריאוטיפים והעדות, חיי היחיד וחיי הציבור.
כהן, אדיר , ספר ההומור היהודי המבחר
ספר ההומור היהודי המבחר
פרופ' אדיר כהן
ספר זה מציג מבחר מתוך ספר ההומור היהודי הגדול, המשקף את הבדיחה היהודית לדורותיה. המבחר כולל את המיטב שבמיטב מתוך אלפי הבדיחות שבספר הגדול, הערוכות בנושאים בסדר אנציקלופדי, ומקיפות את כל תחומי החיים, החברה, הרגשות, היחסים, האהבות והמין, השנאות והמלחמות, המדינה והפוליטיקה, הסטריאוטיפים והעדות, חיי היחיד וחיי הציבור.
פרקש, זאב , ספר הזהב של זאב‏
ספר הזהב של זאב‏
זאב פרקש
במלחמת השיחרור, בגדוד 79, היה פשוט פרקש. כשהגיע סוף-סוף לעיתונות, ב-1952, אימץ לעצמו – בעצתו של אפרים קישון, ששידך אותו ל"מעריב" – את הכינוי "זאב".
רובינגר, אמי , ספר הזיונים הגדול‏
ספר הזיונים הגדול‏
אמי רובינגר
ביד רועדת אך בזרוע נטויה שופך אמי רובינגר אור חדש על הנושא הכי עתיק בעולם. צחוק, זימה, יזע ודמעה, ועוד זיוני שכל מכל כיוון ותנוחה, הכל בקו אופטימי ושווה נפש לכל משפחה. ספר חובה בכל בית!!!
12
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ