חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
ספרות תרגוםנ
נשואה לאמריקה
שם ספר:   נשואה לאמריקה
שם מחבר:   קרטיס סיטנפלד
מו"ל מקור:   כנרת
שם מתרגם:   מאנגלית: קטיה בנוביץ`
גודל:   גודל: 13.5 ס"מ x 21 ס"מ
מס` עמודים:   559
 במהלך הימים המשמעותיים ביותר בנשיאותו של בעלה אליס בלקוול מהרהרת במסלול המוזר והלא סביר שהוביל אותה אל הבית הלבן ומוצאת את עצמה בקונפליקט מחמיר והולך: כיצד היא יכולה גם לאהוב את בעלה וגם לחלוק עליו? ומה עליה לעשות כשאמונותיה הפרטיות מתנגשות עם אישיותה הציבורית?

 

אליס, בת יחידה טובת לב ואוהבת ספר, נולדה בוויסקונסין בשנות הארבעים של המאה העשרים למשפחה מאופקת ועצורה. בגילוי לב היא מתארת את החינוך הצנוע שקיבלה ואת הטרגדיה שעיצבה את זהותה; נזכרת בשנותיה כספרנית ובחיזוריו המפתיעים של הגבר הקולני והכריזמטי שמערער את שיווי משקלה; מספרת על המשבר שכמעט הביא לקץ נישואיה, ומתוודה על זכויות היתר ועל הקשיים הכרוכים בהיותה הגברת הראשונה, תפקיד שהוא בה בעת פומבי ומבודד, חשאי וחשוף לכול.

 

קרטיס סיטנפלד כתבה עד כה שני ספרים:גבר חלומותי ובמרחק נגיעה, שתורגמו ל־25 שפותוראו אור בעברית בהוצאת כנרת. זהו ספרה השלישי.

 

 

 

"בעוד מאה שנה ישאלו היסטוריונים את השאלה שמנקרת בראשה של אליס בלקוול: ´איך האיש החביב אך חסר האחריות הזה הפך לנשיא?´ סיטנפלד מספקת היסטוריה סודית של המבוכה האמריקאית לצד בידור נפלא."                                                              טיים

 

"דין וחשבון על חייה של לורה בוש בבית הלבן. הרומן מעורר במיומנות הדהודים כואבים של העבר."                                       ניו יורקר

 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ