חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות ב
ברברה טוכמן
ברברה ורטהיים טוכמן הייתה סופרת והיסטוריונית אמריקאית. אביה, בנקאי מוציא לאור ופילנתרופ היה פעיל בארגונים יהודים בארצות הברית, דודה הנרי מורגנטאו שמש כשר האוצר בתקופת כהונתו של הנשיא פרנקלין רוזוולט. היא למדה בקולג` רדקליף ובאוניברסיטת קיימברידג`, הייתה חוקרת במכוני מחקר שונים ועיתונאית בזמן מלחמת האזרחים בספרד ובמלחמת העולם השנייה.
ברנהרד שלינק
ברנהרד שלינק הוא סופר ומשפטן גרמני. הוא גדל בהיידלברג ולמד משפטים בהיידלברג ובברלין. הוא משמש כשופט בבית המשפט לענייני חוקה של צפון ריין ווסטפיליה, ופרופסור למשפט ציבורי ופילוסופיה של המשפט באוניברסיטת האמבולט בברלין.
ברנרד לואיס
ברנרד לואיס, בן למשפחה יהודית לונדונית מהמעמד הבינוני הוא אחד מההיסטוריונים הידועים בעולם, ונחשב לאחד מהבכירים שבין חוקרי האיסלם. עד 1974 התמקדה הקריירה האקדמית שלו באנגליה ובעקבות הזמנה מאוניברסיטת פרינסטון הוא העתיק את פעילותו האקדמית לארצות הברית עד לפרישתו מהאקדמיה בשנת 1986.
ברנרד מלמוד
ברנרד מלמוד הוא מן הבולטים בקבוצת הסופרים היהודים אמריקאים שפעלו בארצות הברית בשנות החמישים והשישים של המאה העשרים. ספריו וסיפוריו הקצרים זכו לשבחים רבים, ספרו, "יום הדין" (1967), המבוסס על משפט בייליס, זיכה אותו בפרס פוליצר ובפרס הנשיונל בוק
ברנרדו אצ`אגה
ברנרדו אצ`אגה הוא שם העט של חוסבה אירסו - גרמנדיה, סופר ומשורר באסקי. הוא משתייך לקבוצת סופרים באסקים הכותבים בשפת אימם, יוסקארה. בדרך כלל הוא גם מתרגם בעצמו את ספריו לספרדית. לאחר שסיים את לימודי הכלכלה באוניברסיטת בילבוא, למד פילוסופיה באוניברסיטת ברצלונה.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ