חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות ט
טוד חזק-לואי
טוד חזק-לואי הוא סופר אמריקאי צעיר שמגדיר את עצמו "סופר עברי שכותב על ארצות הברית באנגלית". למרות ששפת אמו היא אנגלית והוא בילה בארץ בקושי שנה וחצי, הוא מדבר עברית שוטפת. את הדוקטורט שלו הוא כתב על ברנר עגנון וס. יזהר, הוא קרא אותם בעברית.
טולקין ג`יי ר. ר.
ג`ון רונאלד רעואל טולקין, סופר ובלשן אנגלי, נולד ב-1892 במדינת אורנג` החופשית, כיום חלק מדרום אפריקה. את רוב ילדותו המאושרת בילה במחוז כפרי אנגלי. מודעותו לנוף הכפרי ניכרת בצורה ברורה בכתביו ואיוריו. ספריו ובראשם "ההוביט" (1937) , "שר הטבעות" (1954) ו"הסילמריליון" (1977) זכו להצלחה רבה ונחשבים לאבני דרך קלסיות בספרות הפנטסטית.
טים הרפורד
טים הרפורד, יליד 1973, הוא מהפרשנים הכלכליים הבולטים ביותר באנגליה. הטור האישי שלו, המתפרסם בפיננשל טיימס הלונדוני ובעיתונים כלכליים רבים בעולם, הוא מהנקראים בעיתונות הכלכלית ובעל השפעה רבה. טים הרפורד שימש בעבר כאנליסט הראשי של הבנק העולמי, יועץ שיווק בתאגיד נפט ומרצה באוניברסיטת אוקספורד
טרייסי שבלייה
טרייסי שבלייה היא סופרת אמריקאית המתגוררת בלונדון המרבה לכתוב נובלות היסטוריות. את השכלתה האקדמית רכשה באוניברסיטת אוברלין בוושינגטון, ובאוניברסיטת מזרח אנגליה למדה כתיבה יצירתית בתוכנית לתואר שני. בין השאר היא עסקה בעריכת ספרי עיון.
טרי פראצ`ט
טרי פראצ`ט הוא סופר בריטי הכותב בעיקר ספרי פנטסיה שנונים וסטיריים, ספרי מדע בדיוני וספרי לילדים ולנוער. ספריו שתורגמו כבר ל- 33 שפות נמכרו בעשרות מיליוני עותקים באנגליה ובעולם כולו. הוא נחשב לאחד הסאטיריקנים העכשוויים הבולטים ביותר הכותבים בשפה האנגלית. הוא זכה באינספור פרסים ספרותיים, וקיבל את אות האימפריה הבריטית עבור "שרותו לספרות."
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ