חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות ל
לואי דה-ברנייר
לואי דה-ברנייר הוא סופר בריטי עתיר פרסים. בשנת 1993, הוא נבחר לאחד מעשרים הסופרים הבריטיים הצעירים הטובים ביותר
לואיס ק"ס
קלייב סטייפלס לואיס המוכר יותר בשם ק"ס לואיס, היה סופר, פרופסור לספרות ימי הביניים ותיאורטיקן של הנצרות. לואיס התפרסם בעיקר בזכות סדרת הספרים שכתב "דברי ימי נרניה". הספר הראשון בסדרה: "האריה, המכשפה וארון הבגדים" ראה אור בשנת 1950, מבחינה כרונולוגית הוא השני בסדרה.
לוסט לגנאדו
לוסט לגנאדו, היא סופרת ועיתונאית אמריקאית ילידת קהיר. זכרונותיה כבת למשפחת פליטים יהודייה שעזבה את קהיר בהיותה ילדה קטנה עיצבו את ספרה האחרון. לגנאדו היא כתבת בכירה ועיתונאית חוקרת בוול סטריט ג`ורנל. על עבודתה העיתונאית זכתה למספר פרסים בהם פרס מבית הספר לעיתונאות של אוניברסיטת קולומביה. עיקר כתיבתה העיתונאית של לוסט לגנאדו בענייני רפואת הקהילה.
לוק בסון
לוק בסון הוא תסריטאי במאי ומפיק שהתפרסם בזכות סרטיו: רכבת תחתית, הכחול הגדול, ניקיטה, ליאון, האלמנט החמישי וארתור והמינימונים המבוסס על טרילוגיה אותה כתב.
ליאונרד כהן
ליאונרד כהן הוא אחד מכותבי השירים והמלחינים החשובים והמשפיעים ביותר של התקופה. לעבודתו רבדים עמוקים ביותר של משמעות ומסתורין. שיריו הציבו סטנדרט שכמעט ואין שני להם מבחינת רצינות ומגוון. סקס, רוחניות, דת ועוצמה הן הסוגיות העיקריות אותן הוא מרבה לחקור.
ליאן הרן (ג`יליאן רובינשטיין)
ג`יליאן רובינשטיין, הידועה בשם העט ליאן הרן היא סופרת ילדים ומחזאית אוסטרלית. היא נולדה באנגליה, ובילתה את ילדותה באנגליה ובניגריה. ב-1973, עברה להתגורר באוסטרליה.
ליונל שרייבר
ליונל שרייבר היא עיתונאית וסופרת אמריקאית. שרייבר נולדה בדרום קרוליינה וגדלה כ"טום בוי". היא שינתה את שמה ממרגרט- אן לליונל בגיל 15. את השכלתה האקדמית רכשה בקולג` ברנרד ובאוניברסיטת קולומביה.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ