חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות מ
מארק האדון
מרק האדון הוא סופר ומשורר בריטי. ספרו "המקרה המוזר של הכלב בשעת ליל" (2003), זיכה אותו בפרסים רבים, ביניהם פרס וויטברד היוקרתי.
מדונה
מדונה לואיז צ`יקונה ריצ`י המוכרת בשמה הפרטי "מדונה" היא אחת מזמרות הפופ הידועות בעולם אשר פרצה לתודעת הקהל בראשית שנות השמונים של המאה העשרים. מדונה היא גם מלחינה, שחקנית, מפיקת מוזיקה, מחברת ספרי ילדים, פעילה למען איכות הסביבה ותלמידת ה"קבלה" המתוקשרת והידועה ביותר.
מילן קונדרה
מילן קונדרה סופר מסאי ולוחם חירות משקף בחייו את מאבקם של אנשי הרוח שבצ`כוסלובקיה הקומוניסטית טרם חלוקתה. יחד עם סופרים נוספים כמו ואצלב האוול הוא היה ממתנגדיו הבולטים של המשטר הקומוניסטי.
מקס פריש
מקס פריש, יליד שוויץ, 1911, הוא מן הבולטים בסופרי המאה העשרים. קנה לו את פרסומו הבינלאומי עם הרומן אינני שטילר, הנחשב לאחת היצירות המקוריות ורבות ההשפעה בספרות שלאחר מלחמת העולם השנייה.
מרגרט אטווד
מרגרט אטווד ילידת אוטווה שבקנדה, היא סופרת, משוררת, מבקרת ספרותית פורייה ותומכת באיכות הסביבה אקטיביסטית ביותר. במשך שנות כתיבה, זכתה מרגרט אטווד בפרס ארתור סי קלארק ובפרס בוקר היוקרתי על ספרה "המתנקש העיוור". היא הייתה מועמדת לפרס המושל הכללי בקנדה שבע פעמים, וזכתה בו פעמיים
מרגרט מצ`אנטיני
מרגרט מצאנטיני היא סופרת איטלקית ילידת דבלין, בת לסופר איטלקי ולציירת אירית. ספרה הראשון "אמבט האבץ" (1994) המספר את סיפור אהבתה של הגיבורה לסבתה ראה אור בעברית בהוצאת כנרת זמורה ביתן (2008). במהדורה העברית שולבה גם הנובלה "זורו" שראתה אור בשנת 2004.
מרגריט יורסנאר
מרגריט יורסנאר הוא שם העט של הסופרת והמסאית הצרפתיה ממוצא בלגי, מרגריט דה קריאנקור. ביצירותיה היא משחזרת תקופות היסטוריות ומחזירה לחיים את גיבוריהן המתמודדים ביו השאר עם שאלות של זהות מינית ויחסים הומוסקסואלים. יורסנאר זכתה להערכה רבה בצרפת על הישגיה הספרותיים והיא האשה הראשונה שנבחרה לכהן באקדמיה הצרפתית (1980).
מרדכי ריצ`לר
מרדכי ריצ`לר, יליד קנדה (1931), נמנה עם חשובי הסופרים הכותבים אנגלית. זכה בפרסים ספרותיים ומשתתף קבוע בכתבי עת חשובים. בהוצאת זמורה-ביתן הופיעו ספריו : "הפרש מסיינט-אורביין", "יהושוע אז ועכשיו".
מרי רנו
מרי רנו נולדה בלונדון, למדה באוקספורד. לאחר סיום לימודיה נעשתה אחות ושירתה במלחמת העולם השנייה. עם תום המלחמה נסעה לדרום אפריקה והשתקעה שם. הירבתה במסעות באפריקה וערכה טיולים נרחבים ביוון לקראת שיחזורה המופלא של יוון העתיקה.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ