חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות פ
פרנסואז סאגאן
פ. סקוט פיצג`רלד
פיצג`רלד נחשב לאחד מבכירי הסופרים האמריקאים של ראשית המאה העשרים. הוא היה לדוברו של "הדור האבוד", מונח שטבעה גרטרוד שטיין כדי לתאר את קבוצת היוצרים האמריקאים שחיו וכתבו בפריז בשנות ה- 20 וה- 30 של המאה העשרים, ביניהם המינגווי והיא עצמה. הוא חיבר חמישה רומנים ופרסם שבעה קבצי סיפורים.
פטר הנדקה
פטר הנדקה הוא אחד הסופרים והמחזאים הבולטים הכותבים בשפה הגרמנית כיום, הנדקה נולד באוסטריה בשנת 1942 ומשפחתו שהתה בילדותו במזרח ברלין. ספריו תורגמו ליותר מעשרים שפות וזיכו אותו בפרסים ספרותיים רבים. הוא נחשב לילד הנורא של הספרות האוסטרית ומרבה לעורר את חמתם של חוגים שונים.
פיטר קאש
פיטר קאש, הוא איש עסקים אמריקאי מצליח ופילנתרופ מושבע, המתמחה בשיווק ובמינוף הזדמנויות עסקיות. כידיד של מדינת ישראל הוא שותף בעשייה למען החברה והקהילה בישראל ומקדיש מזמנו ומכספו למען ארגונים יהודים וישראלים.
פיליפ פולמן
פיליפ פולמן הוא סופר בריטי הכותב בעיקר לילדים ולבני נוער. הוא נולד בצפון אנגליה ואביו שהיה טייס בחיל האוויר המלכותי נהרג בתאונת טייס בקניה כשפולמן היה בן 7. אמו התחתנה בשנית, שוב עם טייס והמשפחה המשיכה בנדודיה בעולם. הוא למד ספרות אנגלית באוניברסיטת אוקספורד ועסק שנים רבות בהוראת הספרות באנגליה במסגרות אקדמיות ואחרות.
פיליפ רות
פיליפ מילטון רות הוא סופר יהודי-אמריקאי עתיר פרסים ספרותיים בהם שני פרסי נשיול בוק, שני פרסי פן- פוקנר, פרס פוליצר ופרס קרן הספרים הלאומית על תרומה חשובה לספרות האמריקאית. רות גדל בניוארק, ניו ג`רזי, בגיל 16 החל את לימודיו באוניברסיטת באקנל והשלים תואר ראשון באנגלית.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ