חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרים מתורגמים
סופרים באות ק
קארל יונג גוסטב
יונג ניסח מחדש את העקרונות של התת מודע וטען לקיומם של שני מרכיבים נבדלים - האחד התת מודע האישי בו חבויים הזכרונות והתכנים המודחקים של הנפש, והשני התת מודע הקולקטיבי בו חבויים הארכיטיפים, התבניות המנטאליות המשותפות לחברי תרבות נתונה או האוניברסליות המשותפות לכל בני האדם.
קוויטה דסוואני
קאוויטה דסוואני היא סופרת אמריקאית ילידת בומביי שהחלה את קריירת הכתיבה שלה כבר בגיל 17 ככתבת בעיתון הונג קונגי. בשנת 2000 עברה להתגורר בלוס אנג`לס וחיברה מאז מספר ספרים המביאים לידי ביטוי את חיבתה ואהבתה לתרבות ההודית. גיבורותיה הן בדרך כלל נשים הודיות צעירות המנסות לפרוץ את מגבלות המסורת התרבותית בהן הן חיות בניסיון לממש את חלומותיהן.
קווין הנקס
קווין הנקיס הוא מאייר וסופר ילדים אמריקאי. בגיל 19 עזב את ביתו בוויסקונסין והיגיע לניו-יורק עם תיק עבודות, כולו תקווה למצוא מישהו שיוציא את ספריו לאור. ובאופן קסום, הוא גם מצא. ספרו הראשון התפרסם ב-1981. מאז, כתב ואייר ספרי ילדים רבים ואף כתב כמה רומנים.
קורט וונגוט
קורט וונגוט נחשב אחד הסופרים החשובים ביותר במאה העשרים. הוא פרסם רומנים, סיפורים קצרים, מחזות ומאמרים המשלבים סאטירה, הומור שחור ומדע בדיוני. וונגוט שכתב כבר בנעוריו לעיתון בית ספרו, הוא החל את לימודיו האקדמיים באוניברסיטת באטלר באינדיאנפוליס והמשיך ללמוד כימיה באוניברסיטת קורנל.
קורנליה פונקה
קורנליה פונקה היא סופרת ילדים גרמנייה עתירת פרסים הכותבת ספרי פנטסיה והרפתקאות. היא נולדה ב- 1958 בדורסטן, גרמניה. לאחר לימודיה לתואר ראשון בתיאוריות חינוכיות, שמשה כעובדת סוציאלית בפרויקטים חינוכיים לנוער במצוקה.
קלייר מסוד
קלייר מסוד היא סופרת אמריקאית ילידת צרפת בת לאם קנדית ולאב צרפתי ממוצא אלג`יראי. את השכלתה האקדמית רכשה בייל, בקיימבירידג` ובאקדמיית מילטון. במהלך השנים לימדה כתיבה יוצרת במספר אוניברסיטאות בארצות הברית. ספרה האחרון "ילדי הקיסר" ראה אור בשנת 2006.
קנדס בושנל
קנדס בושנל היא סופרת ועיתונאית אשר התפרסמה בעקבות הטור "סקס והעיר" שהחלה לכתוב באובזרוור הניו יורקי בשנת 1994. הטור שכתבה היה מבוסס על ניסיונה העשיר כבליינית המעורה היטב בחיי העיר ועל ניסיון חברותיה ועסק במערכות היחסים של הפנויים והפנויות, היפות והיפים בעיר ניו יורק.
קנטי אליאס
קנטי כתב בשפה הגרמנית נובלות מחזות וספרי עיון. בשנת 1929 הוא סיים את לימודי הכימיה באוניברסיטת וינה אך מעולם לא עסק בתחום. כבר במהלך לימודיו העסיקו אותו הפילוסופיה והספרות הרבה יותר מלימודי הכימיה. הוא ביקר בהרצאותיו של העיתונאי והסטיריקן רב-ההשפעה קרל קראוס, והיה בין מעריציו הנלהבים.
קסטנדה קרלוס
קסטנדה הוא סופר וחוקר של התרבות האינדיאנית. סדרת הספרים שהחל לכתוב ב- 1968 על דון חואן מאטוס ותורתו עוסקת בשאמניזם האינדיאני ובשימוש שהוא עושה בצמחי הזייה.
קרטיס סיטנפלד
קרטיס סיטנפלד היא סופרת אמריקאית ילידת סינסנטי באוהיו. היא למדה בואסר בניו יורק ובסטנפורד. לאחר סיום לימודיה עברה לשרלוט בצפון קרולינה ועסקה בכתיבה עיתונאית. בוסטון איווה ווושינגטון היו התחנות הבאות שלה. מאמריה התפרסמו בניו יורק טיימס, בוושינגטון פוסט, בסלון ובמגזינים וכתבי עת נוספים.
קרלוס רואיס סאפון
קרלוס רואיס סאפון הוא סופר ותסריטאי יליד ספרד המתגורר בארצות הברית. ספרו הראשון "נסיכת הערפל" (1993), נכתב לבני הנעורים וזכה בפרסים. גם שלושת הספרים הבאים שפרסם נכתבו לבני הנוער ורק בספרו החמישי "צילה של הרוח" (2001) עבר לכתוב לקהל המבוגרים.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ