חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
סופרי מקור
סופרים באות מ
מאירה ברנע-גולדברג
מאירה ברנע גולדברג, ילידת 1978, נשואה לחנן ואמא לאבישי. נולדה גדלה ומתוגררת עד היום בעיר פ"ת. במשך שנה כתבה טור במאקו בשם "סופר מאמי" בנושאי אמהות ובמשך שנתיים כתבה טור בעילום שם,בשם "ילד מיוחד שלי" בו תיארה את חוויותיה מגידול ילד על הספקטרום האוטיסטי.
כיום מרצה בפני נוער ומבוגרים, מנחה קבוצות הורים וסדנאות ובעלת משרד שעיקר עיסוקו ייעוץ והכוונה לסופרים בתחילת דרכם.
מיכל זמורה כהן
מיכל זמורה כהן היא מוסיקולגית הנמנית עם האנשים שהטביעו את חותמם על חיי המוסיקה בארץ. למעלה מעשרים וחמש שנה עמדה בראש חטיבת המוסיקה של רשות השידור, (במסגרת פעילותה זו הקימה את רשת "קול המוסיקה" והעלתה את תזמורת "קול ישראל" לתזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור).
מיכל סנונית
מיכל סנונית נולדה בקיבוץ עין החורש, בו גדלה והיתה במשך כ-20 שנה חברה בקיבוץ. כיום היא גרה בתל-אביב. אמא לשלושה ילדים. למדה תיאטרון וספרות עברית באוניברסיטת תל-אביב. במשך שנים היתה עיתונאית בעיתון על-המשמר. ראיינה, סיקרה ו"כיסתה" את נושאי התרבות והאמנות בו. במשך ארבע שנים היתה עורכת "חותם", מוספו השבועי של העיתון.
מיכל שלו
מיכל שלו, 45, נולדה בארצות הברית וגדלה בקרית אונו, למדה משפטים באוניברסיטת תל אביב ועבדה כעורכת דין.
מירי רוזובסקי
ילידת ירושלים. למדה ספרות ותיאטרון באוניברסיטה העברית ותסריטאות בבית-הספר לקולנוע ע"ש סם שפיגל בירושלים. עבדה כעיתונאית ב`מעריב`, ובמערכת החדשות של ערוץ 2, וכתבה תסריטים עבור "ערוץ הילדים" ו"טלעד".
מיריק שניר
נולדה בשנת 1948 בקיבוץ כפר-גלעדי. נשואה ואם לתשעה. למדה הוראה וחינוך מיוחד, ובמשך כ- 20 שנה עבדה בחינוך עם ילדים בגילים שונים. לימדה בקורסים למטפלות ואנשי חינוך ומילאה תפקידים רבים בקיבוץ, כולל מזכירת המשק. החלה לספר סיפורים ולכתוב אותם, בהיותה אמא צעירה ומחנכת. כ- 13 שנה לאחר התחלת הכתיבה, פורסם ספרה הראשון.
משה דור
משורר. נולד בתל-אביב בי` בטבת תרצ"ג, 9 בדצמבר 1932. התחנך בעיר-הולדתו וסיים בה את בית-הספר "תיכון חדש". שרת בהגנה ושימש עם קום המדינה ככתב של `במחנה`.
בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ