חפש
לפי שם ספר
לפי שם מחבר
 
 
 
 
הגשת כתב יד


עורכי הוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר מקדמים בברכה כתבי יד הנשלחים לעיונם ורואים בבחינתם חובה ציבורית ותרבותית. כל כתבי היד הנשלחים להוצאה מופקדים בידיהם של קוראים מומחים - לקטורים - שהמלצותיהם נבדקות על ידי העורכים. ההוצאה משקיעה מחשבה רבה ומאמצים ניכרים בתהליך זה, בתקווה שבין כתבי היד הרבים המגיעים למערכת יתגלו כישרונות חדשים ומבטיחים. בדיקה קפדנית זו עשויה לארוך כשלושה חודשים.

את כתבי היד יש לשלוח בפורמט Word בקובץ אחד שבו מרוכזים כל פרקי הספר, (אין לשלוח כל פרק בנפרד), בדואר אלקטרוני לכתובת webkinn@gmail.com

עלות דמי הטיפול בכתב יד היא 90 ש"ח. את התשלום ניתן ומומלץ לבצע בכרטיס אשראי דרך אתר ההוצאה המאובטח
(בתחתית הדף אנא לחצו על כפתור "לרכישה" להמשך התשלום למערכת)

אם אין באפשרותכם לשלם בכרטיס אשראי, ניתן לשלוח צ'ק או מזומן על סך דמי הטיפול לכתובת:
כנרת, זמורה-ביתן, דביר מוציאים לאור
רח' אגוז 6
פארק תעשיות חמן, חבל מודיעין 7319900

כתב יד ייבדק רק לאחר קבלת התשלום.


קבלה תישלח בדואר חוזר.

  •       נא לקחת בחשבון כי המענה לכתבי יד שיגיעו מודפסים, דרך הדואר, עלול להתעכב. כתב היד לא יוחזר לשולח אלא ייגרס.
  •      כל פונה יקבל מענה לאחר שכתב היד ששלח ייבדק על ידי הלקטורים והעורכים שלנו. לצערנו, לא נוכל לנמק את שיקולינו.
  •       כתבי יד שיגיעו ללא תשלום, לא יטופלו וימחקו לאחר 30 יום.
  •      במקרה של ספרי עיון, ספרי מתנה, ביוגרפיות, אלבומים ופרויקטים מיוחדים, ההוצאה יכולה לבחון גם כתב-יד חלקי, הכולל פרקים אחדים ותוכנית כללית. בכל קטגוריה אחרת ההוצאה בוחנת רק כתבי יד מלאים.
  •       ההוצאה מקדמת בברכה כתבי יד של ספרי ילדים, אולם מעדיפה לקבל כתבי יד ללא איורים נלווים. ההוצאה אינה אחראית לציורים מקוריים הנשלחים אליה. יש לשלוח אך ורק העתקים בצבע מלא, אלא אם האיורים המקוריים בוצעו בשחור-לבן.
  •     ההוצאה איננה בוחנת כתבי יד של ספרי שירה חדשים. הוצאת דביר נוסדה על-ידי חיים נחמן ביאליק ואילו הוצאת מחברות לספרות היתה המו"ל הראשון של נתן אלתרמן, אך ההוצאה ממשיכה לפרסם רק את יצירותיהם של משוררים המזוהים עמה. ההוצאה משתפת פעולה עם כתבי עת, מוספים ספרותיים, אתרי אינטרנט והוצאות קטנות, המתמחים בשירה צעירה. מדי פעם ההוצאה מוציאה אנתולוגיות לשירה הכוללות גם יצירות ביכורים, על יוזמות אלה היא מודיעה זמן רב מראש בעמוד הראשי של האתר.
  •       אף כי אנחנו מוציאים לאור מדי פעם מחזות ותסריטים, מומלץ לכותבים בתחומי התיאטרון, הקולנוע והטלוויזיה לפנות להוצאות המתמחות בתחומים אלה.
  •      ההוצאה אינה מפרסמת ספרים בהזמנה. מחברים המעוניינים לממן את ספריהם מוזמנים לפנות להוצאות המתמחות בכך. 

בניית אתריםבנית אתרים 

 


 © 2008 כל הזכויות שמורות להוצאת כנרת, זמורה-ביתן, דביר בע"מ